Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2020, 21:17   #209
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Hmm... a czy ma sens robienie analizy zaklęcia? Czy też nasze postaci w ogóle nie mają wiedzy na temat tego typu zaklęć? Bo może z zaklęciami jest tak jak z przepisami kulinarnymi. Żeby poznać smak, musisz wykonać, ale jak znasz się na rzeczy, to wiesz już coś po samych składnikach. Tak może tutaj, żeby chociaż wykluczyć, że to nie jest zaklęcie masowej dezintegracji...

To może naiwne, ale ja jakoś nie zastanawiałem się nad tym specjalnie i założyłem, że to prawdziwe zaklęcie. Bo jakby ktoś chciał nas zabić, to chyba mogliby po prostu spróbować to zrobić. Tak jak zabili Glana kamieniami Po co taki wyszukany podstęp. Z drugiej strony na pewno nie można tego wykluczyć. Jakiś demon mógł po prostu skorzystać z okazji i zrobić nam psikusa.
Można spróbować przeprowadzić taką analizę.

Zazwyczaj kamienie przegrywają z bronią palną. Chociaż oczywiście ci z kamieniami mogą zastawić pułapkę. Nawet typy używający kamieni nie chcą głupio zginąć.
 
Anonim jest offline