Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2020, 22:14   #413
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Post wspólny z Lemim

Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec


Ellen gwizdnęła cicho - O widzę planujesz dalej powiększać kolekcję! Ano Steyr jest trochę podobny do UZI ale chyba wtedy wszyscy naśladowali, teleskopowy zamek, magazynek w chwycie, tutaj największą różnicą jest to że dół jest z polimeru więc trochę lżejszy i wygodniej się trzyma. No i mój puszek ma zdecydowanie zgrabniejszą linię niż UZI. Ale przydałoby się zwiększyć siłę ognia w ekipie, Ten Jednostrzałowy Ruger się nada jako snajperski

- Mnie to by się marzył jakiś UMP albo MP 5. - szturman uśmiechnął się do swoich marzeń o takim prawdziwej, spec polewaczce która mu się utożsamiała z wizerunkiem różnych komandosów i spec służb. - Ale oczywiście nie będę wybrzydzał. Rzeczywiście by mi się przydało coś bardziej szturmowego. Na dalsze dystanse Vector i reszta mi się sprawdza całkiem nieźle. Nie mam powodów do narzekań. Klamek też trochę mam. Ale właśnie teraz chyba zacznę rozglądać się za czymś szturmowym. - pokiwał głową na znak, że Ellen prawidłowo rozszyfrowała jego zamiary. - A ten Steyr całkiem skuteczny na takie podchody. - machnął głową gdzieś w kierunku z jakiego przyszli i gdzie została tamta feralna stodoła.

- Jestem zadowolona choć przydałby się jakiś montaż do kolimatora i latarki.

- Wierzę. Mnie też by się przydały takie zabawki. - szturman uśmiechnął się na znak, że rozumie intencje rozmówczyni. Takie dodatki do broni były bardzo przydatne i efektywne. Też miał cichą nadzieję, że kiedyś uda mu się zdobyć takie gadżety.

- W mieście pewnie sklep jakiś będzie, na stanie też z tego co pamiętam kilka zabawek mamy.

- No to prawda. - zgodził się z szefową chciałby aby miała rację ale tego typu sprzęt raczej nie był powszechny jak gorzała w barze więc po pierwszym, lepszym straganie raczej tego się nie spodziewał. No ale może, może…

- Pewnie nie, ale “szukajcie a znajdziecie”, z drugiej strony masz strzelbę a na krótki dystans spełnia podobną rolę, a na dalszy celność serii jest raczej przeceniana…

- No wiem. Właśnie dlatego by mi się jakaś polewaczka do kolekcji przydała. Bo o prawdziwą szturmówkę to pewnie też nie tak łatwo. - Andy w pełni się zgadzał z wnioskami i pomysłami szefowej ochrony Generała. Ale pomarzyć mógł na temat nowych zabawek.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline