Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2020, 16:55   #1042
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Fajnie teraz wszyscy razem jak w przedszkolu DZI-KU-JE-MY!

Cytat:
1. Nie ma problemu.
2. Co do mechaniki Duncana, to dostał on rozwinięcia wyrównujące do pozostałych postaci, czyli wejdzie teraz na doświadczony. Więc może kupić coś z metką "doświadczony".
3. Tu by chyba pomogła moc Invent, czyli robienie rzeczy w granicach określonej ilości punktów mocy, Max tak ma. Tu by zróżnicować i obtanić można dać ograniczenie, że tylko broń i nic mechanicznego czy elektronicznego.
Co do agresywności, to zależy jak by tego używał. Bo i z pistoletu można strzelać w głowę, albo w uzbrojoną rękę.
to wszystkie 3 wejdą czy trzeba wybierać ? Jeżeli coś to wybiorę DUY / Majsterkowanie/Invent. Zastanawiałem się czy nie ograniczyć tylko do rzeczy znalezionych w śmieciach ale to byłoby chyba za ciężkie znów bym się okaleczył mechanicznie tak jak zrobiłem z tą słabością regeneracji na metal / stal

Ale podoba mi się ograniczenie do broni i analogowych przedmiotów.
 
Brilchan jest offline