Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2020, 23:17   #1045
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ale "pićset" plus to ty szanuj!;-P Sporo ludziów którzy mimo ciężkiej pracy nie mieli oszczędności dzięki temu mają trochę siatki bezpieczeństwa

Co do rozwinięcie nie czuje się zawiedziony wiedziałem że 3 pomysły to za dużo i byłem przekonany że uda mi się zrealizować tylko jeden więc wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami

Chyba spróbuje jakoś zrobić to Majsterkowanie DYI bo chociaż dwa pozostałe byłby łatwiejsze do zrobienia w mechanice to podoba mi się pomysł że skoro Franko go w kółko wyzwa od terrorystów i piromanów a policja postanowiła zrobić z nich nielegalnych przestępców to spełni ich wymagania i zostanie kliszą terrorysty rzucającego bomby.

Szczególnie że jak próbował bawić się grzecznie to mu porwali zespół (w jego oczach drugi raz) a puszczenie Takesiego żywcem skończyło się śmiercią 3 policjantów więc pora zagrać z nimi na ostro a przynajmniej na pikantnie bo to wciąż PG 16 + choć jak patrzę na to co Jojo Bizare adventure wyprawia z 16 na netflixie to Duncan ma spore pole do popisu :P
 
Brilchan jest offline