Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 06:32   #54
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Okey Przyjaciele, post jest. Wykorzystałem kilka technik, które podpatrzyłem w mojej nowej sesji jako gracz czyli Chłopaki z Northside. Od tej pory żeby tempo było szybsze, będę mówił przy nieznaczących dialogach ustami Waszych BG, oczywiście przy nie kluczowych momentach. Myślę, że nada to płynności i większego tempa sesji a przecież o to Nam chodzi tak?

Znam już długo Waszych bohaterów, więc nie miejcie mi za złe takiego stylu prowadzenia. Oczywiście powiedźcie co sądzicie o moim ostatnim poście i czy mogę mówić w drobnym stopniu za Waszych BG (^_^). Powiedźcie co o tym sądzicie.

W każdym razie powoli kończymy prolog. Kiedy tylko zdecydujecie co dalej, SID odbierze dziwny sygnał od równie potężnej SI, która zaprowadzi Was do 1 ROZDZIAŁU

EDIT: Możecie (również załapane z Paczki z Nortside ) dawać wyjaśnienia czy sugestię pod postami nie tylko w komentarzach. Zwyczajnie użyjcie fukcji SPOILER dostępnej w zaawansowanej edycji i potem środkujcie SPOILER.

EDIT2: Oczywiście taka luźność rozgrywki może również należeć do Was, czego przykładek jesteś Ty Marrrt. Pomysł z dodaniem cyklonu i grą na czas samemu nie wpadł by mi do głowy a tak fajnie wyszło
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 09-04-2020 o 07:12.
Pinn jest offline