Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 16:39   #55
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Rozumiem zamysł całego pomysłu choć mówienie ustami mojej postacie nie zawsze może mi się podobać choćby we fragmencie:

Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
-250 tysięcy w platynie. To mi się podoba goła-klato.
Gdzie nie od wczoraj wiadomo, że moja postać jest raczej chłodno wyrafinowana i powściągliwa niż tak nieprofesjonalnie wylewna i emocjonalna.
To znaczy proszę nie zrozum mnie źle. Mnie osobiście to nie przeszkadza, choć mówię za siebie i nie wiem jak inni. I szkoda, że nie zostaliśmy ostrzeżeni w góry o takim pomyśle i zmianie prowadzenia gdyż chciałem tą scenę zupełnie inaczej odebrać, a teraz jest już za późno gdyż zostaliśmy de facto wrzuceni w pewne ramy zachowań i nie bardzo co można zmienić nawet jeśli to odbiega od koncepcji prowadzonej przeze mnie postaci. Nie żebym się skarżył na wynik ostateczny ale, ta scena miała zupełnie inaczej zostać poprowadzona, a teraz już tego nie wyprostuję nawet delikatnym światotworzeniem.

Powtarzam nie mam nic przeciwko, bo nowy tryb nam może wiele spraw ułatwić, jednak szkoda że wprowadzone tak nagle i bez ostrzeżenia, gdyż pozostał kac moralny zarówno mi jak i mojej postaci. Poza tym w moim odbiorze to akurat był kluczowy moment sceny i niestety zostałem "wrzucony" w takie a nie inne rozwiązanie i to było niefajne.Nie będę wyjaśniał nawet jak to miało wyglądać, ale stwierdzenie podwójny kac moralny powinno dać do myślenia.

No i znowu nie pełna kolejka i nie wiem co o tym myśleć. Czy szybkość sesji jest nadrzędna czy dobra zabawa...

Mój post teraz nie wiem... Muszę znowu chwycić klimat.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 09-04-2020 o 16:45.
Draugdin jest offline