Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 16:46   #56
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Draugdin, proszę kolejny raz o uważne czytanie. Nie zaznaczyłem jasno, ale nie ulega wątpliwości, że tekst o gołej klacie należał do CZR-9

W porządku następnym razem nie powtórzę takiego sposobu prowadzenia, choć gdybym był graczem raczej by mi to nie przeszkadzało. Niemniej zrehabilituje się, bo każdy ma inne podejście do grania i postaci co rozumiem.

No i jak mówiłem to obosieczny miecz- Wy również możecie dawać swoje "kąski" a ja się do nich dostosuje

PS: Co do pełnej kolejki, Marrrt u góry napisał, żebyśmy na niego nie czekali.

EDIT: SID jeszcze w pierwszej części dorzucał coś od siebie. Uważam, że takie sztywne trzymanie się postaci jest nieco nużące, ale to moje przemyślenia. Jak mówię dopasuje się, bo pomimo kilku rzeczy o których nie będę tu mówił, bardzo przyjemnie mi się z Wami gra
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 09-04-2020 o 16:55.
Pinn jest offline