Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 17:35   #58
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Już się nie powtórzy, mam po prostu wiosenny przypływ energii i stanu totalnego flow i jestem bardzo kreatywny, chce mi się pisać a w sesji Paczka z Northside takie prowadzenie bardzo mi się spodobało i przyjęło więc kierując się Mocą (Wiosny) szybko rozpocząłem akcję.

Po prostu męczyło mnie pisanie "Tempest powiedział słowa podzięki i przyjął karabin" zamiast tego dają bardziej naturalny dialog.

Ale będę się stopował mogę to obiecać. Zwyczajny świetny humor mnie dopadł po raz pierwszy od dawna i przedobrzyłem z inicjatywą

Niemniej nie możecie narzekać. Macie 250 tys. kredytów w łatwej do sprzedaży platynie, karabin Mando rodem z serialu Disneya i uciekliście przed cyklonem- tak patrząc bardziej optymistycznie

Co jeszcze mogę dodać? Będzie więcej walki w kosmosie a Stella, bd o wiele sprawniejszym i silniejszym statkiem niż Templar. Nie chcę by tarcze energetyczne siadały po krótkiej laserowej serii. Macie wieżyczkę obrotową 360*, dwa lekkie działa laserowe i dwa turbolasery (oba z przodu YT-1760). Bardzo silne silniki- po aktywacji 4 na raz pędzicie jak grom. No i 12x pocisków wstrząsowych po każdej stronie. Oba z samo-naprowadzaniem

Więc jak widzicie Wujek PINN popełnia błędy, ale i rozpieszcza hehe ;D
 
Pinn jest offline