Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 17:45   #59
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Powtarzam kolejny raz, że ja osobiście nie ma nic przeciwko takiemu nowemu i bardziej dynamicznego prowadzaniu i jestem jak najbardziej za. Tylko zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym w środku ważnych wydarzeń. Szkoda mi tylko sceny ułożonej w mojej głowie i renomy postaci na którą nie miałem wpływu... Postaram się to lekko wyprostować w przyszłym poście.

Na pewno szybsze i bardziej dynamiczne prowadzenie sesji wyjdzie wszystkim na lepsze niż sucha jak to określiłeś: poszedł zrobić to i powiedział tamto.
Ja jestem za byle byśmy o tym z góry wiedzieli i byli przygotowani. Choć chciałbym posłuchać opinii pozostałych.

Poza tym wolę po stokroć jak jesteś/śmy w świetnym, wiosennym humorze gdyż wszystkim nam to jest teraz potrzebne zamiast łapać doła.

Natomiast hojność Mistrza Gry jest ostatnią rzeczą, na którą można by się skarżyć.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline