Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 21:58   #706
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Termin odpisu dla wszystkich jest taki sam - 4 dni. Pisanie po 95 godzinach nie jest więc spowalnianiem.

Brak odpisów bez poinformowania mnie wiążę się z pechem postaci. Wrona na niego nasra, automatycznie obleje test, albo przeciwnik zaatakuje właśnie ją (a nie losowego członka drużyny). Z henem, ze względu na zawirowania w realu, pogłębione teraz koronawirusem i jego pracą, mam swoją umowę co do pisania i przejmowania jego postaci.

Sam też mogę mieć problemy z terminowym pisaniem, o czym zaznaczałem jakiś czas temu.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę i możemy grać dalej, w takim tempie, jaki uda nam się osiągnąć i bez opuszczania sesji.

@Gladin - czujesz lekki opór (czyli jakaś iskierka życia tam jeszcze chyba tli), ale nic się nie stanie. Podniesiesz rękę, a jak puścisz to opadnie.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline