Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2020, 02:33   #258
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 67 - IX.20; wt; południe

Oki no to mój post jest :> Co do terminu myślę, do cz. 04.16 czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Hoffman KIA (T 62; aligator)

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +62.15/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 5 PD za decyzyjność.


---




Omówienie



- Co składu wycieczkido pojazdu w jakim jedzie Marcus no to skład jest taki:

- Marcus 9/9 RL; mod za powietrze 0; gazmaska -3
- Ricardo 9/9 RL; mod za powietrze 0
- Will 9/9 RL; mod za powietrze -2
- Bruce 9/9 RL; mod za powietrze 0



- No to nie doczekałem się powierdzenia więc zakłożyłem, że Marcus ma zamiar dostać się do środka. Więc trójka kaszlących i plujących towarzyszy postanowiła mu towarzyszyć.

- Okazało się, że to wielkie, kilkupiętrowe coś to tylko pierwsze wielkie coś z szeregu innych mu podobnych. Na górze są połączone skleconymi pomostami. Ale z dołu żadnego podejścia nie widać. Ściany gładkie, chyba metalowe więc do wspinaczki to nie wygląda to zbyt łatwo.

- Idąc wzdłuż tego szeregu cała czwórka dotarła do drogi i wału zwieńczonego murem zrobionym z-czego-się-da. I po paru machnięciach wskazujących tubylców dotarła do okolic bramy wjazdowej.

- Sama brama wygląda całkiem solidnie. Na koniec posta cała czwórka jest ok 30-40 m od niej. Mgła jest gęstsza ogranicza widoczność do ok 40 - 80 m.

- Gdzieś z tej odległości widać na tyle dokładnie, że da się zauważyć ozdoby w okolicach bramy. Są to głównie czaszki. Część wygląda na zwierzęca ale jest też zauważalna ilość takich co wyglądają na ludzkie. Widać też ze 2-3 postacie w ochronnych płaszczach i gazmaskach na szcycie bramy. Oni zapewne też powinni widzieć już całą czwórkę.


---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę. Zdrówka i swobody pisania życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline