Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 01:21   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gorąco polecam tego użytkownika

Co do tego kto by się przydał... Jak na razie w obecnym składzie mamy:

Franko - Egzekutywa siłowa + zastraszanie
Tommy - Egzekutywa siłowa + crowd control w wersji bezpośredniej (chyba że gracz weźmie nową postać)
(Mój) Duncan - Twarz drużyny crowd control w wersji miękkiej + sociale. Ma alt moc bojową ale zdecydowanie postać z drugiej albo trzeciej linii. Obecnie planuje dodać mu pewne umiejki które wzmocnią go w kwestii siły ogniowej ale jest pomyślany jako support short range chracter.
Max Kowalski: NPC mózg drużyny i ich Q głównie robi za naszą wersje Felici z Arrow / Cisco z Flasha/ Wyroczni z DC comics ale czasami małpuje Starka val Palmera i rusza na akcje w kostiumie wspomaganym.

Sądzę że przydałby się szpieg / zwiadowca.

Jeżeli ktoś chcę przejąć gotową postać jedna z porzuconych NPCek to aktorka serialowa ma kosmiczny kostium który daje jej różne umiejki między innymi kamuflaż i super speed (z tego co widziałem w sesji w mechanikę wglądu nie miałem) więc ona mogłaby wypełnić tą lukę jakby ktoś reflektował
 
Brilchan jest offline