Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 01:25   #1037
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Odpisałem na docku chyba scenka będzie zakończona będę mógł ją dokleić do posta i dodać deklaracje? Chyba że Wajcha będzie miał dość i strzeli Adamowi w łeb mam nadzieje że nie ale w razie czego mam pomysły na backup character

@Bradiel dzięki nie myślę o tym po prostu wczuwam się i jadę z tym koksem niby tchórz ale ciągle prowokuje morderce tak to już jest jak ma się tchórza który jednocześnie ma tendencje narcystyczne / samobójcze

Czekam na przyklepkę od MG żeby przykleić nową część dialogu z docka.

Pytanie czy telefony do bliskich i sprawdzanie już zostawimy na kolejny odpis MG ? Sądzę że to byłoby wygodniejsze.

Edit z 16-04-2020, 03:18 Dobra wrzuciłem resztę tego co było na docku pierwszą rzeczą jaką zrobi Adam po wyjściu Wajchy to skontaktowanie się z bliskimi zastanawiam sie chyba zrobi to SMSowo albo w WC przy włączonym prysznicu z obawy że świrol założył podsłuch. Kocykiem pewnie przykrył go Śruba który ewakułował się do mieszkania Adama nie jestem pewien ale Sosna chyba dał mu spać że Loft jest pod obserwacją świra zanim zaczął ćpać ? Muszę sprawdzić.

Teraz celem Sosnowskiego będzie dostanie się do bunkra Alicji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-04-2020 o 09:31.
Brilchan jest offline