Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 09:59   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Yep jak chcesz to mój heros prowadzi Squot znajdujący się w dawnej dzielnicy fabrycznej a dokładniej w znacjonalizowanym byłym hotelu pracowniczym.

Hotel ów obecnie cierpi na brak mieszkańców po porwaniu / zaginięciu członków jego punkowej kapeli wiec z chęcią weźmie jakiegoś złodziejaszka który potrzebuje się ukryć bo ma instynkt starszego brata i wadę bohaterskość

Mój BG to anarchista freeganin i scavenger który kradnie lekko przeterminowane żarcie ze śmietników a na akcjach okrada złodziej np podczas szpiegowania Yakuzy kiedy wylądowali w kanciapie dla sprzątaczek buchnął im papier toaletowy + tyle środków czystości ile dał radę wynieść

Teraz planuje dodać mu umiejkę robienia McGiverowej broni więc pipebombs Shivy i mołotowy

Z chęcią powiązałbym jakoś postaci jeżeli byłbyś zainteresowany np. Jeden z kumpli Duncana z zespołu jest czarnoskóry Rasta który mieszkał w domu dziecka Colorful life twój BG Bradielu mógłby np. uciec na giganta z tego bidula i być jednym z dzieciaków z którym Shaka (klawisze w zespole) utrzymywał kontakt na FB ale to tylko luźny pomysł.

Alternatywnie zarówno Squot jak i kapela mają fanpeje na FB i twój złodziejaszek / włamywacz mógłby znaleźć i dojść do wniosku że wykorzysta frajerów żeby schować się gdzieś bo np. gliny go szukają albo ma u kogoś długi Dunca bardzo łatwo można wziąć na sob story i zgodziłby się pomóc spuścić manto jakimś drobnym gangbangerom którym twoja postać by "uczciwe " wisiała kasę.

To tylko takie luźne propozycje nie wiem jakie masz plany na postać

w każdym razie fajnie byłoby utworzyć złodziejsko - Yumający duet przeciw Franko i jego ultrakatolickiemu "nienawidzę złodziejaszków" choć trzeba nieśmiertelnemu olbrzymowi z halucynacjami szatana oddać sprawiedliwość jak podczas walki Duncan stracił gitarę która była jego narzędziem pracy zarówno w walce jak i metodą zarabiania na chleb Franko pozwolił mu wziąć kasę na zakup nowej
 
Brilchan jest offline