Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 13:25   #50
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cosmo, nie decyduję sama, niech się i inni gracze wypowiedzą...

-------------------------------------

Post wisi, zachciało wam się zamek zwiedzać, no to proszę bardzo

Każdy chyba jakieś zajęcie ma... jednak owy zamek jest serio ruiną, i to już chyba wielokrotnie złupioną, więc kokosów się nie spodziewajcie xP budowla opuszczona od wieeeeeeeeelu lat, odwiedzana pewnie przez wiele osób/potworków(?) zapuszczających się w te rejony Wrzosowisk...

Spora prośba organizacyjna, dotyczącą fabuły, do wszystkich:

-To, że ja wam opisuję kilka lokacji/scenek/wydarzeń, wcale nie oznacza, że macie się skupić tylko na końcu owego opisu i na tym co jest "teraz". Nic nie stoi na przeszkodzie, a nawet wręcz wskazane, opisywanie/odgrywanie tego co było "po drodze".

-Gramy przez forum, i czasem inaczej nie idzie tego ogarnąć, a nie widzę najmniejszego sensu, żebym pisała 2 zdania coś opisujące i czekała na 2 zdania gracza, a następnie kolejna scenka/lokacja i znowu 2 zdania ja, 2 gracz/gracze itd. itp. Inaczej będziemy serio wszystko i wszędzie rozwlekali w nieskończoność... także proszę nad tym faktem pomyśleć.

-A jeśli nie chcecie, nie macie ochoty, uważacie że to zbędne, i serio piszemy tylko "o już" to... no sorry, ale takie coś mnie boli jako MG, i zastanawiam się, po co ja to wszystko piszę/opisuję/wymyślam, żeby gracz mi na końcu wyjechał z tekstem w stylu "nie mam o czym pisać, to idę tam i siam, co dalej MG?"

Czas na odpisy do 19.04
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline