Wątek: Śródziemie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2020, 18:13   #6
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Chętnie bym zagrał, ale za dużo sesji otwartych
Znam ten ból. A raczej znałem.

Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
podręcznik TOR miałem kiedyś w łapkach, ale grać nigdy nie grałem w tym systemie. Także jeśli znajdzie się miejsce dla świeżaka, mogę spróbować.
Ze święcą szukać graczy znających system lub mających podręcznik, także nie jest przeszkodą nieznajomość systemu, choć na pewno jest to utrudnienie do czerpania max fanu i korzyści jakie niesie silnik mechaniki i zasad współtworzenia fabuły i rozwoju postaci. Ale idzie ogarnąć jakoś te przeszkody.

Cytat:
Napisał Ronin2210 Zobacz post
mam nadzieje że zasady są przystępne
Mechanika jest prosta. Aby jednak z niej korzystać trzeba ogarnąć kilka podstaw. W zależności od tego kto miałby uczestniczyć, podejmę decyzję na ile będzie to rozgrywka interaktywna, jak to prowadziłem do tej pory, a było już kilka tych sesji, a na ile wezmę wszystko za kulisy. Nie wiem czy mam zapał do tłumaczenia wszystkiego. Niemniej wszystko co potrzebne do poznania mechaniki jest już na forum. Wystarczy poczytać komentarze do sesji TOR w archiwum. Jest wiele postów wykładających zasady jak warsztaty.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem