Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2020, 22:12   #91
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Objaśnienie techniczne dla testów Arthura. ST 15 (test przeciętny), tym razem bez żadnych kar, ponieważ monter był względnie wypoczęty i miał dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Faktycznie zepsuć mogły to tylko jedynki jako pech krytyczny, bo przy TECH 8 i Podstawowych naprawach 6 ST 15 to pestka.

Jedna jedynka rzeczywiście wypadła, ale w swoim poście wykonałem od razu rzut 1k10, żeby sprawdzić, na ile wielki był ten pech i wypadło 4 - zgodnie z tabelą ze str. 43 nie potrafisz złożyć naprawianej rzeczy, ale co ciekawe, to najłagodniejszy rodzaj pecha. Gorszy wynik podnosi ST o 5, ale pozwala powtórzyć naprawę. Uznałem zatem, że tutaj zastosuję karę +2 za brak odpowiedniej części oraz +2 za skomplikowaną naprawę. ST 19 i szansa na poprawkę naprawy - jeśli tym razem się nie uda, zadanie ewidentnie Gearheada przerasta.

Co do pomocy Dicka, rozliczyłem już wszystkie naprawy na konto Arthura, ale jeśli Brilchan ma ochotę, może pozwoli, by Abi pograwerował jeden z pistoletów.

@Brilchan, napisz krótką scenkę z powtórką naprawy ostatniego Magnum, a potem rzuć 1k10 na wynik reperacji oraz dodatkowe 1-7k10 za grawerkę. Jeśli Abi będzie pomagał, Nanatar pisze krótką wstawkę o swoich poczynaniach i rzuca w poście x k10, gdzie x to liczba zdobionych przez niego pistoletów.

Bardzo proste ozdoby to ST 10, bardziej złożone ST 15.
 
Ketharian jest offline