Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2020, 17:49   #156
Joer
 
Reputacja: 1 Joer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputacjęJoer ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy kwalifikuje się to do złożonych jakkolwiek.

Cytat:
Joer, w najmniejszym stopniu nie przejmuj się opinią Barcy - ten komentarz jest elementem odgrywania osobowości seneszala, będącego człowiekiem bardzo pragmatycznym, często bezwzględnym, a także mającym specyficzny stosunek do zwyczajnej załogi. Ty jako Tytus możesz zadecydować, czy chcesz podnieść swoją reputację w oczach załogantów przewodząc osobiście i na pierwszej linii akcji ratunkowej!
Spokojnie, Tytus jest niesforny i całkowicie sobie zdaje sprawę z konsekwencji swoich akcji, nie musisz go oszczędzać dlatego tylko, że jestem nowy jakby co. Nie obrażę się ani trochę. Jeśli ma dostać subtelny lub niesubtelny opieprz to nie mam z tym całkowicie problemu
Tytus chce naprawdę pójść i pomóc w akcji ratunkowej, jest doświadczony, nie jest łatwo go wystraszyć i przede wszystkim jednak załogi okrętów to ludzie z których się wywodzi. Dlatego chce pomóc bo dla niego jednak liczy się to pojedyncze życie, które może uratować.
Dlatego będzie pomagał w bardzo bezpośredni sposób osobiście uczestnicząc w akcji(bez zbędnej głupoty bo jednak nie jest żółtodziobem).
Nie jest dla niego istotna reputacja i by się pokazać . Wszystkie krępujące ruchy wystawne ubrania z dystynkcjami i tak zamienia na kombinezon przeciwogniowy lub użyje jako szmatkę do tamowania krwawienia.

Mogę np dać posta jak wraca po akcji na mostek/swojej kajuty(gdziekolwiek uważasz lepiej). Jeśli Barca chce go obsztorcować to nie mam z tym też problemu.

Naturalnie jeśli to nie pasuje to jestem otwarty na uwagi i sugestię bo jestem nowy w grzę na forach
 
Joer jest offline