Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2020, 10:41   #8
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lomir Zobacz post
A jak nie grałem w żadnego WH i nie znam wcale mechaniki ani realiów to jest sens się zgłaszać?

Znajdę gdzieś materiały jakieś podstawowe jak zrobić postać czy trzeba mieć podręcznik?
Pomogę podzielę się(materiałami), możesz zostawić mechanikę po mojej stronie albo spróbować się w miarę nauczyć. Warhammer to system d100 podobnie jak Zew Cthulhu...ten chyba kojarzysz


Cytat:
Kurczę, kusisz mocno ^^ Spróbowałabym 4 edycji bo przeglądałam jakiś czas temu podręcznik, ale ostatni slot sesyjny trzymam sobie na Reign of Winter Ayoze... Z drugiej strony może dam radę uciągnąć jeszcze jedną sesję (jeśli mnie przyjmiesz oczywiście).

Jak z google dociem? Bo jeśli będzie obecny, to niestety odpadam.

Do kiedy jest termin przysyłania KP?
Nie przepadam za google dokiem i jeśli nie muszę z niego korzystać to nie korzystam. Wole dawać wam większe ekspozycje w postach, ale i WY nie macie minimum co macie w postach zawrzeć. Jeśli pasuje wam danie jednolinijkowej odpowiedzi to ok.


Koniec Rekruty... no tak wiedziałam że o czymś zapomniała.
Do końca tygodnia chciałabym dostać przynajmniej koncept.
Do starty nie potrzeba mi gotowej mechaniki ale jakieś coś co was interesuje (profesja, koncept ect) już tak.
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 15-04-2020 o 10:59.
Obca jest offline