Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2020, 14:26   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przepraszam, miałem zrobić postać ale uznałem że nie mam czasu na otwieranie kolejnej sesji. Natomiast chętnie poczytam, ewentualnie może będzie możliwość dołączenia na późniejszym etapie ?
- Jasne, nie ma sprawy A w późniejszym etapie też można dołączyć do sesji ino już trzeba by uderzać do mnie na pw. Ale zapraszam



Cytat:
Yyyy, no hej, ja jestem trochę nie śmialy, to moze Tomasz pierwszy?
- No już bez takich, to nic trudnego i chyba sobie jakoś poradzimy. Możecie to zrobić jako odpowiedź na pytania. W końcu znacie się conajmniej pół roku przynajmniej z wizyt w "Starej Adele".


1 - Wygląd zewnętrzny - czyli opis postaci, jak jest zbudowana, wiek, jakie ma gabaryty, co się najbardziej rzuca w oczy w postaci itd.


2 - Powierzchowność - jak się postać zachowuje, wyraża, czy ma jakieś swoje charakterystyczne wyrażenia itd, czy jest otwarta, sympatyczna, gburowana, milcząca itd.

3 - Relacje - jak postać odnosi się do innych kultystów z tej BN-owej piątki. W końcu po wspólnie sezonie spotkań dałoby się zauważyć jakieś tendencje, sympatie i antypatie.

4 - Ciekawostka - coś co można było dowiedzieć się o BG podczas tych spotkań. Kim jest, kim była, co potrafi, co zrobiła lub zamierza zrobić/osiągnąć, jakiś mały sekret, ciekawostkę.

5 - Patron - czy ma kogoś z Mrocznej Czwórki obdarza wyjątkową estymą i szacunkiem czy też może nie ma pod tym kątem szczególnych preferencji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline