Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2020, 06:52   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 1 - 2519.I.06; knt; zmierzch

- No to mój post nie tylko jest ale i już ma nawet jakąś fabułę Zaczynamy grę się znaczy Termin do odpisu do cz. 04.23.


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy
- Aaron Reich; 13/13; s.zdrowy
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy


Omówienie




@Wszyscy



- Na początek chciałbym przywitać nową duszę na naszym zdeprawowanym pokładzie. A dokładniej rzutem na taśmę doszedł nam do składu Pieczar ze swoją cwaną postacią.


- Z ogłoszeń różnych to każdego z Was bym prosił o wypełnienie formularza z powyższego mojego posta. Te odpowiedzi na 5 pytań. To powinno pomóc zorientować się sobie nawzajem kto ma jaką postać. Bo w końcu postacie znają się przynajmniej ze zborów i przynajmniej od paru miesięcy. Coś więc o sobie wiedzą. A wolałbym byście to załatwili między sobą.


- Podobnie bym prosił Was o uzupełnienie paneli swoich postaci o avki.



Ok a teraz co do samej fabuły pierwszego posta


- Zmajstrowałem (jak zwykle zresztą) generator pogody. Jakby nie kulać to zima jest sroga. Panują syberyjskie klimaty więc nie ma żartów. Póki ktoś jest w ogrzanym wnętrzu to nie ma z tym większego problemu. Ale przy jakimś dłuższym pobycie na zewnątrz no to trzeba się liczyć z syberyjską aurą.

- Dzień jest krótki. Coś jak i u nas na początku roku w styczniu i lutym. A spora część społeczeństwa żyje wraz z dobowym rytmem dnia i nocy.

- Co do samego posta to jest on 2-3 częściowy.

- Część 1 to ewentualne retrospekcje z dotarcia ze swojej bazy do "Starej Adele". W ciągu ok 1-2 h stopniowo zjawiają się wszyscy co mają być. To jest okazja by pokazać swoje domowe oblicze i/lub nastawienie z jakim postać zmierza na ten niecodzienny zbór. Początek każdy ma tutaj taki sam, od ranka, dzisiejszego lub wczorajszego ktoś ze zboru dostarczył wiadomość, że trzeba zjawić się dzisiaj o zmierzchu na krypie bo Starszy ma coś ważnego do powiedzenia. Ale nie wiadomo co. Więc każdy z BG idzie na spotkanie ale nie wie z jakiego powodu to spotkanie. I dopiero na miejscu okazuje się, że stopniowo zjawiają się wszyscy.

- Część 2 to właśnie czekanie już w ładowni kto jeszcze przyjdzie i wspólna wieczerza. To jest okazja by coś powiedzieć o swojej postaci czy na interakcje z BG/BN-ami. Ta część kończy się gdy zjawia się Starszy.

- Część 3 to moment gdy Starszy wyjawia po co to spotkanie. Trzeba uwolnić z kazamat jakąś kobietę. Pi x oko wygląda to podobnie jak w poście rekrutacyjnym. To jest scena gdzie jest okazja zrobić burzę mózgów i rzucić swoimi propozycjami.


- Tutaj wrzucam link do służbowego doca jeśli ktoś by miał ochotę na docowanie dialogów/scenek. Tutaj link: https://i.pinimg.com/originals/ac/06...e51f6cb354.jpg



---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą pierwszą turę Raczej w takim gronie spotykamy się chyba po raz pierwszy więc jeśli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, coś jest niejasne no to niech pisze śmiało ocb. Zobaczymy co da się zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline