Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2020, 08:11   #134
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zell dziękuję.
Dałaś mi szansę poczuć klimat technokracji i zapewniłaś doświadczenia jakich się nie spodziewałem. Zwłaszcza gdy wszystko składało się z mistycznym avatarem. Szkoda, że nie udało się tego pociągnąć dalej, ale niestety za sprawy zdrowia nikt nie odpowiada. Trochę żałuję, że nie było mi dane wejść w interakcję z pozostałymi, choć przykład pojmanego technokraty nie nastrajał pozytywnie.

Dziękuję też współgraczom za to, że udało im się skomponować tak ciekawą mozaikę charakterów i paradygmatów. Czytanie waszych fragmentów było równie ciekawe co poznawanie wewnętrznych struktur Iteracji X.

Surelion po części zgadzam się z Johanem, bo zakomunikowanie dłuższej nieobecności to kwestia wysłania wiadomości nawet z telefonu czy choćby przez komunikator. Z drugiej strony Johan sytuacja jest specyficzna w tej chwili. Widzę jak wygląda to u mojej żony (której branża też zwyżkuje z okazji epidemii). Wraca wyczerpana po pracy i pada do łóżka tylko po to, żeby zamienić ze mną kilka słów przy śniadaniu, przed wyjściem do pracy. Dlatego (i chyba tylko dlatego) potrafię zrozumieć Sureliona.

Komentarze będą wisieć jeszcze dwie doby, żeby każdy mógł jeszcze coś powiedzieć jeżeli chce. Sesję przerzucam do Archiwum.

Zell, trzymaj się tam. Życzę Ci dużo zdrowia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline