Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2020, 11:34   #249
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Propsy za Slidersów i Dr. Pig z Gotham

Co do Corpse Party nie sugeruje plagiatu bo motyw przeklętych budynków Genius Loci jest znany. Po prostu fajna gierka japońska która zaczęła jako 1 osobowy projekt horroru zrobionego w RPG makerze ale był tak fajny i popularny że rozrósł się do rozmiarów imperium łącznie z serią profesjonalnych gier, OVA anime (nie polecam Edgy śmieć), fanowskimi dodatkami z których część włączono do kanonu, mangami w tym jedną w tym samym uniwersum i filmem pełnometrażowym.

Po prostu klimat podobny pomyślałem że godne polecenia

Co do mojego wpisu od rana mam fazę na tą piosenkę Krystyny Prońko akurat jak pisałem posta to doszedłem że od tego co widział, doświadczył + głód, pragnienie i wycieńczenie pewnie wynikające z utraty energii życiowej to Norbert pewnie zarobiłby punkt szaleństwa do tego trochę mu sodówka uderzyła do głowy.

Jako gracz to wiem że Chudy ma klucze, pewnie do tego postać sama łazi po budynku gdzie są mordercy ale sodówka uderzyła mu do głowy i nie jest do końca poczytalny

Nie wiem czy moja postać przeżyje do następnego odpisu
 
Brilchan jest offline