Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2020, 14:32   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra dałem na docku reakcje Alexa + opis zestawu "broni" osobistej jaką ma przy sobie jako hiperlinka podłożyłem tam reklamę super sokera z 92 dla "totalnie radykalnego" klimatu epoki ale ta zabawka istniała już w 1990 czyli czasie akcji sesji więc Alex mógłby ją mieć szczególnie że mama kupuje mu mnóstwo pierdół na wyciszenie własnego sumienia. https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Soaker

Zastanawiałem się czy nie dodać mu ochraniaczy na kolana i łokcie że niby miał fazę na rolki/deskorolkę i zostały mu ochraniaczę ale nie chciałem przeginać.

Pisząc wpadłem na pomysł takiego smaczku że jak byli w dziczy to ojciec nie pozwolił mu zatrzymać pluszaków ani żadnych innych zabawek bo to część "miejskiego życia i słabość" ale Alex jak to dzieciak nawet w ciężkiej sytuacji zaczął antropomorfizować scyzoryk myśliwski który dostał od taty nadał mu imię cechy osobowości itp. Jak ich odnaleźli to oczywiście zabrali dziecku niebezpieczne narzędzie ale płakał dopóki Mama nie obiecała mu że Bobby jest bezpieczny i że odzyska go jak będzie starszy

Potem bawił się kamykami, szyszkami, itp na co Tato pozwalał bo to zostało zdobyte w sposób naturalny.
Swoją drogą ciekawe zjawisko Psychology of Loneliness and Perceiving Life in Inanimate Objects
 
Brilchan jest offline