Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2020, 19:49   #259
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 68 - IX.20; wt; południe

Oki no to mój post jest :> Co do terminu myślę, do cz. 04.23 czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Hoffman KIA (T 62; aligator)

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +62.15/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 10 PD za decyzyjność.


---


Omówienie




- Co składu wycieczkido pojazdu w jakim jedzie Marcus no to skład jest taki:

- Marcus 9/9 RL; mod za powietrze 0; gazmaska -3
- Ricardo 9/9 RL; mod za powietrze 0
- Will 9/9 RL; mod za powietrze -2
- Bruce 9/9 RL; mod za powietrze 0



- Warunki zasadniczo nie zmieniły się. Czyli mgła ogranicza widoczność na ok 40-80 m. No ale na tak krótkie odległości jak przy bramie to niewiele zmienia.

- Bruce postanowił odłączyć się od pozostałej trójki mówiąc, że poczeka na zewnątrz.

- Pozostała trójka dotarła do bramy. Brama odsuwa się w bok na kółkach. Za bramą jest kolejna, też na kółkach i też odsunięta. Przez nią pewnie zeszli dwaj strażnicy co czekają na dole przy pierwszej bramie.

- Brama jest otwarta kawałek ot, aby piechur mógł przejść. Więc cała trójka wchodzi do środka.

- Nad bramą jest pomost łączący obie wieże. I na tym pomoście i w wieżach jest ok 2-4 strażników. Wszyscy są w gazmaskach i ubiorach ochronnych przed szkodliwym powietrzem.

- Jakoś zaraz po przejściu pierwszej bramy Ricardo ma kolejny atak kaszlu. W efekcie popycha Marcusa tak, że ten wpada na bliższego strażnika (tego z łańcuchem od zakmnięcia bramy). I dalej to co w poście.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jeśli masz jakieś pytania czy niejasności no to pytaj śmiało.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline