Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2020, 11:47   #31
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wrzuciłem do wątku sesyjnego zgodnie z ustaleniami i odpisałem na docku. Mam nadzieje że wychodzi to w miarę logicznie nie wiem czy to wychodzi tak jak sobie zaplanowałem generalnie próbuje pokazać że przez to co przeszedł Alex jest w pewnych aspektach przedwcześnie dojrzały np. survival, samodzielność udawanie/oszukiwanie, znajomość prawa.

Za to w kwestii socjalizacji społecznej jest bardzo dziecinny jak na 10 latka bo ojciec odebrał mu dzieciństwo więc teraz nadrabia zaległości stąd te wstawki o wampirach wilkołakach i magicznych kluczach czy niezrozumieniu czemu kobiety nie chcą jeść (świetnie ci to wyszło BTW)

Mam nadzieje że za bardzo nie przeginam i nie jest tak że za długo blokuje ich wejście do mieszkania? Nie wiem czy też nie przeginam z tymi kwestiami psychologicznymi jak na potrzeby sesji ale bawi mnie próbowanie uzasadnić jakie problemy psychologiczne i psychiczne dewiacje* musiałby mieć dzieciak żeby zrobić coś takiego jak Kevin z filmów

* Kalekie tłumaczenie terminu psychologicznego który ostatnio znalazłem
Deviancy training
Deviancy training refer to the interactions among deviant peers that perpetuate and intensify a child"s Behavior problems and anti social conduct.

Pasuje mi to bardzo do tego co przeszedł Alex i co nieświadomie kontynuje/ wzmacnia Matka karmiąc go filozofiami Ayn Rand bo nie chce zrzucać całej winy na szalonego ojca. Takie sytuacje są zwykle z winny rodziców którzy sami mają jakieś problemy które nieświadomie powielają przekazując je dzieciom.

Edycja z 20-04-2020, 14:54 Odpisałem Reakcje Alexa i odpowiedzi na pytania w dockowych komentarzach
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-05-2020 o 20:13.
Brilchan jest offline