Wątek: Ogame
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 22:43   #37
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ogame owszem gram, jest to gra taktyczno strategiczna stosując różne taktyki można fajnie się pobawic. Gram na uni 8 i mam około 400 000 punktów ale nie to się liczy, lecz pomysłowośc. Oczywiście na samym początku, gdy jeszcze się nie rostawi 8 koloni to gra przypomina zabawę w berka (wszyscy cię ganiają). Lecz gdy już dysponujecie flotą ( pod żadnym pozorem nie budujcie obrony ) to zaczynacie zarabiac ogromne ilości surowców. Wystarczy 2 godziny przed kompem i co jakiś czas tylko zaglądac, a w tym czasie można chocby pisac na lastinn. Warto jest przeczytac uważnie zasady. Nie znając ich nie znacie możliwości, więc jesteście skazani na porażkę.
Sojusz Rebel pozdrawia
Nie mamy rzadnych paktów i tego nie zmieniamy! Jest nas 10. Sojusz w czołówce. Ja mam najmniej punktów. Przedostatni ma 980 000. Najpotężniejszy 3 900 000 Choc numer 1 na naszym uni 8 jest numer 1 w całym ogame. pourpi ma ponad naście milionów punktów, a pokonac go jest niezmiernie trudno, gośc jest świetnym strategiem. Czapki z głów.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem