Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2020, 22:23   #463
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Hej,
mam pytanie odnośnie różdżki w D&D 3.0 bo dawno nie grałem i gracz stwierdził, że kasę zainwestuje w różdżkę leczenia żeby nie było tragedii z wracaniem do zdrowia po walce bo tania.
Niestety nie mogę nigdzie znaleźć ograniczeń kto może a kto nie używać różdżek jeśli chodzi o klasę postaci (ani w Podręczniku Gracza ani w Podręczniku Mistrza Podziemi).
Mam rozumieć, że każdy kto weźmie taką różdżkę do ręki będzie w stanie rzucić z niej czar o ile zna słowo aktywacji niezależnie czy to wojownik / bard / kapłan czy inna klasa?
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427
Molkar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem