Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2005, 11:12   #30
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Forgotten Realms i Dragonlance rządzi!!! (i widzisz Hood, znowu mamy coś wspólnego :P ) Niestety miałam okazje czytać tylko 2 książki Dragonlance'a, ale po prostu się w nich zakochałam, to były smoki jakiegoś tam poranku i czegoś tam Mam kiepską pamięc do tytułów :P Uwielbiam Forgotten, mam ładną kolekcyjke książek, zrezygnowałam z kupowania DL na rzecz FR, książki są odrobinke tańsze Uwielbiam po prostu Salvatore'a, to mój ulubiony pisarz. Ale lubie też poczytać czasem jakieś inne fanatsy, np. Ursula K. LeGuin czy Ziemiański (genialnie pisze, Achaja to po prostu arcydzieło). Uwielbiam czytać!!!
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem