Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2020, 23:08   #19
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację

Sierżant zignorował jęki rannego. Gdy upewnił się, że tamten nie ucieknie, wziął się za poszukiwanie pozostałych. Ostrożnie przeszukiwał magazyn, w rękach dzierżąc MP5 i obrzyna, który zastąpił przeładowanego w międzyczasie i schowanego z powrotem do kabury Colta.

Słysząc odgłos odpalanego silnika natychmiast zwiększył tempo. Ruszył biegiem w stronę, skąd dochodził go ten dźwięk, nie zważając już na możliwość pułapki. Widząc otwór w podłodze, bez wahania wsunął się w niego, wcześniej wkładając obrzyna do kabury na udzie, a MP5 wieszając sobie na ramieniu. Na wpół zjechał, a na wpół zeskoczył z podstawionej niżej drabiny.

Liczył na to, że uda mu się dopaść do auta zanim to ruszy i albo siłą wyciągnąć z niego kierowcę, albo w ostateczności ostrzelać pojazd serią z automatu.


Zakładam, że jeśli Sierżant ma Leaping to twarde lądowania z pewnej wysokości mu niestraszne.

 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline