Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2020, 23:26   #24
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy zaklął pod nosem.

- Czyli że co? Wojskowi ich stąd zawinęli? Albo byli wojskowi, w sensie jacyś najemnicy czy coś? Są takie chwile, że tęsknię za Sullivanem.

Chłopak się do tego nie przyznał, ale na widok wojskowego buta przypomniało mu się pewne wydarzenia sprzed paru miesięcy. To było wtedy, gdy Franko po raz pierwszy zabrał go na akcję. Oczami wyobraźni widział opuszczony magazyn w starej dzielnicy przemysłowej, gdzie starli się właśnie z jakimiś komandoso-podobnymi typami. Ciekawe czy ci, którzy zabrali kumpli Duncana, będą przeciwnikami właśnie tego sortu?

- Jak dla mnie sprawa prosta. Ruszamy w głąb korytarzy. Max, dasz radę wyśledzić trop z tego promieniowania?


Sierżant bez wahania przeszedł do wykonywania poleceń osoby podającej się za policjantkę. Wypuścił z rąk pistolet maszynowy, który zawisnął na pasku na jego ramieniu. Podniósł obie ręce do góry i powoli klęknął na ziemi. Nie miał jednak zamiaru się kłaść.

- Jestem policjantem - oznajmił głosem wypranym z emocji. - W mieszkaniu na górze znajduje się laboratorium narkotykowe. Przystąpiłem do zatrzymania podejrzanych. Jednego nie udało mi się jeszcze zlokalizować. On wciąż gdzieś tu jest. Istnieje podejrzenie, że jest uzbrojony.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline