Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2020, 01:47   #981
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 54 - 1940.IV.12; pt; popołudnie; Lofoty

- No to mój post jest :> A termin na tą turę do cz. 04.30. No ale z powodu tej kwarantanny, jakby ktoś miał jakieś trudności z terminem to niech da znać. To coś się pomyśli. Najwyżej się przedłuży tą turę.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 9/10; -;s.draśnięty; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1 (1 autosuk)

st.ag George Woods 4/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1

Birgit Schrötter 2/10; -3; s.krytyczny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1

mł.ag Alisha Lynch 6/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; od 23:00 zmęcz -1



@Wszyscy



- W w tej turze u wszystkich minęło z 10 min. Czyli jest ok 17:00. Zeszła BG głównie na dysksjach niedaleko mostka.


- Co do interpetacji rzutów i mechy to macie cyferki na dole posta. Czyli Noeme uzuskała 2 suk (8 rzut 1k10: 6 > 2 suk). A George uzyskał 3 por (6-1=5; 5 rzut 1k10: 8 > 3 por). Co do literek no to Noeme uzyskała 5 suk/przewag nad Georgem. Lub jak kto woli George uzyskał 5 por do wyniku Noeme. Z mechy plasuje się taki wynik jako śr.suk Noeme (lub jak kto woli śr.pora George'a). Czyli gdyby chodziło o BN-ów to bym interpetował taki rzut jako "tak sobie/niech ci będzie". Czyli no szału nie ma ale jednak George dałby się przekonać do racji dowódcy.

- Właściwie to był to rzut przeciwstawny czyli mogła wystarczyć 1k10. Wówczas było to tak: 5+8-5(6)=8. Czyli na 8 na 1k10 byłby remis, na 1-7 Noeme przekonałaby Georga na 9-10 George Noeme. No ale właśnie wówczas potrzebny byłby jeden rzut a wolałem by każdy z Graczy rzucił za swoją postać.

- Co do reakcji/konsekwencji siłowego rozwiązania konfliktu, zwłaszcza z użyciem osób trzecich no George raczej stoi na przegranej pozcji. Bo zwierzchnik ma prawo a w obecnej sytuacji także możliwości dyscyplionwać podwładnych. Natomiast takie ekscesy zostawiłyby zapewne ślad w papierach, raportach, opinii wrażeniu u obojga z nich. No i raczej nie byłby to zbyt pozytywny ślad.

- W każdym razie w tej turze chciałbym wiedzieć jaki jest ciąg dalszy tego sporu. No i jakie są konsekwencje. Pogoda się pogarsza coraz bardziej więc wkrótce Sunderland i tak odleci. Z BG lub bez. Nie sądzę by łódźlatająca czekała dłużej niż pół godziny. No zwłaszcza przy braku kontaktu z agentami. No ale to też trochę właśnie zależy od pogody i ewentualnych integracji z agentami.

- A tak na marginesie to Birgit słuch wrócił do normy



---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli coś niejasne no to pytajcie i piszcie śmiało.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline