Wątek: KotOR: TNA 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2020, 14:57   #148
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Yo.

Potrzebna mi była dłuższa przerwa of RPGów, niestety przytrafiło mi się wypalenie.
Ale teraz... że odniosę się do klasyka:
Cytat:
Napisał Senat powiedział
I assure you, my resolve has never been stronger!
Chciałbym wrócić do klasycznego 5 dni dla graczy i weekend dla MG, ale myślę że jak się szybciej wyrobimy to szybciej będę w stanie wrzucać swoje posty

Patrząc dokąd prowadzą aktualne wydarzenia w przygodzie, oraz znając mój sposób prowadzenia gier można wywnioskować, że zbliżamy się do wielkiego finału gry - co będzie słusznym założeniem, ale pomimo tego osobiście przewiduję jeszcze zabawy na co najmniej pół roku.
Czyli jeszcze sporo frajdy przed nami ^^!
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline