Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 15:05   #13
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Przejrzałam z grubsza ten stos rzeczy o świecie i muszę powiedzieć, ze niestety świat się w niektórych miejscach kupy nie trzyma - masz choćby zdublowanego boga ognia (bo jak jest bóg i boginka to jeszcze ujdzie).

20 ras podstawowych(w tym smurfy... litości)?! I jak to wszystko żyje na jednym świecie? :>

Tworzysz jak na mój gust zbyt rozbudowany świat jak na system autorski, w który grać będzie bardzo wąski krąg ludzi. Zauważ, że wielu graczom nie chce się przebijać przez podręczniki choćby do Warhammera, mimo, że jest to niezwykle popularny system. Powiem szczerze, że taka ilość szczegółów zniechęciła mnie do wzięcia udziału w tej sesji...

Jeden post na tydzień? Ta sesja a potrwa ze dwa lata...
 
Wernachien jest offline