Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2020, 14:15   #42
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Wilkołaczyca zawarczała groźnie lecz tylko na tym się skończyło. Głośne fuknięcie sprawiło, że wilki wycofały się. Nie zniknęły zupełnie z widoku lecz usiadły wyczekując dalszych rozkazów.
- Grr... nie lubię takich pogrróżek. Ja, Księżna jestem panią tego lasu. Ja! Ja jedyna nimi rządzę... - wymamrotała ale jakoś bez przekonania.

Bestia zgarbiła się zniżając pysk bardziej w stronę swoich rozmówców. Jej oczy nerwowo patrzyły to z jednej osoby na drugą. Zatrzymały się dłużej na drowce i półelfce. Przy drugiej szczególnie spoglądała na ten łańcuch. Wyglądała na mocno podejrzliwą prawdziwości słów. Przychnęła widząc mizerne ciało Itona i mruknęła z zadowoleniem widząc potężną budowę Hassana.

-Grrr... Co za sprawę tu macie? Czego szukacie w tym lesie? Mnie szukacie? Chcielibyście mnie zabić? Biały mag w końcu wysłał kogoś godnego walki? Nie... gdybyście mnie zabić to po co rozmawiać? Hrrr - zaczęła się głośno zastanawiać.
 
Asderuki jest offline