Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2020, 14:52   #985
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
To teraz pytanie co możemy zrobić? Na pewno nie damy rady wydostać klatki z ładowni bez dobijania do portu, a na to nie ma co liczyć. Moim zdaniem rozwiązania są dwa. Doprowadzić do opuszczenia i zatopienia okrętu, ale na to szanse są niewielkie, jeśli nie żadne, bo nie mamy aż takiego wpływu na rozwój wydarzeń, a Abbott, a więc w konsekwencji pewnie i Bishop, są przeciwko. Względnie można skombinować kilka granatów i rozwalić klatkę, tylko ryzykujemy w ten sposób, że wypuścimy stwora (który przecież może jeszcze żyć). No i nie wiem czy rozwalając granatami klatkę pozbawimy jej kawałki tych specjalnych "zdolności" i czy Niemcy (gdyby je odzyskali) nie byliby w stanie odtworzyć klatki.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline