Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2020, 16:23   #30
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Myślę, że w pierwszej kolejności najlepiej zająć się monitoringiem - Tommy podzielił się swoją opinią, wkrótce po tym jak wyszli na powierzchnię. - Nie ma chyba sensu podążać tropem promieniowania lub szukać wylotu z tunelu, którym mogłaby wyjechać ciężarówka. Co nam to da? Dowiemy się którędy stamtąd wyszli? A na monitoringu możemy zobaczyć coś, co pozwoli nam szybciej dotrzeć do kryjówki porywaczy. No, chyba że mają ją gdzieś w tych tunelach, ale to raczej wątpliwe, nie?


- To H&K MP5, broń używana między innymi przez jednostki specjalne, na przykład SWAT - Sierżant odpowiedział na pytanie policjantki. - Jakie są twoje zamiary? - spytał, gdy kobieta zniknęła z jego pola widzenia.

Nie zamierzał dać się aresztować, to było sprzeczne z jego wytycznymi. Nie chciał krzywdzić innego funkcjonariusza, ale będzie musiał, jeśli policjantka spróbuje go zakuć w kajdanki lub rozbroić. Przygotował się więc do użycia przymusu bezpośredniego, ale póki kobieta go nie zmusi do jego użycia, planował być ugodowy i trwać w swojej pozycji, nawet jeśli dawała ona przewagę jego przeciwniczce na początku ewentualnego starcia.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline