Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2020, 21:33   #991
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Podobno dadzą radę ją unieść czterej mężczyźni. Pip, dobrze kojarzę?
- Właściwie to nie kojarzę by ktoś z aliantów sprawdzał/dźwigał klatkę. Ale jeśli byłaby ciężka jak podobnej wielkości standardowa klatka to tak, paru ludzi powinno ją przenieść bez porblemu. Pewnie od biedy nawet dwóch no ale we czterech lżej.


Cytat:
Chodziło mi o jej wymiary, nie o ciężar Korytarze i drzwi na statku są jednak dość wąskie.
- Korytarze jak korytarze. Może by i przeszła. No ale drzwi są tylko nieco szersze niż jedna osoba. To nie wiadomo czy tamtędy się przeciśnie. Jak nie to trzeba będzie górą czyli odkryć pokrywę luku (dach ładowni) i tamtędy jakoś wyciągnąć klatkę albo i ciężarówkę. No ale taki manewr to już trzeba by pewnie mieć pomoc załogi i raczej nie na 5 min.


Cytat:
No to nadal pytanie do mg czy według niego da radę. Skrzynia mnie nie boli tak bardzo jak to truchło, które może nie być truchłem. Więc w razie czego może tylko je wywalić za burtę?
- Jak Noeme była przy pustej skrzyni (i nie tylko ona) to jakichś przykrych efektów nie odczuwała.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline