Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2020, 22:00   #399
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację


Zielona strzałka oznacza schody i kierunek opadania korytarza.
Pomarańczowe P oznacza świetne miejsce na pułapkę która uruchomi się jak będziemy schodzić po schodach i spuści nam coś na plecy jak będziemy odwróceni tyłem bo będziemy kombinować o co chodzi z tym podestem. Także tam bym szukał najbardziej. A poza tym szukam też ukrytych drzwi na prawej ścianie i tej na wprost. Skoro korytarz omija salę przeorów i skręca za nią to jest też szansa, że skręca przed inną salą. Także opukiwanie ścian itp. Magia oczywiście też - jeśli umiejka wykrywanie magii nie działa samoistnie ro chcę ją aktywować czarem wiedźmi wzrok (właściwie to jeszcze może działać nawet z zapoprzedniego posta) i wyostrzenie zmysłów też.

A jak się nic nie znajdzie to obejrzy klapę, ale ona jest tak oczywista że u mnie od razu budzi podejrzenia o podpuchę

[W końcu mam 3 dni wolne i mogę pomyśleć na sesjach]
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline