Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2007, 20:33   #7
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ciesze się że mam tyle złoszeń, jestem mile zaskoczona
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Zawsze obiecuje sobie, że nie będę brał już więcej sesji a i tak w końcu nie wytrzymuje. Kilka pytań:
-przyjmiesz bretnończyka,
-nie przeszkadza Ci, że 15 wyjeżdżam na tydzień czy dwa?
-wolisz kartę poszukiwacza przygód czy zwykłego człowieka (ewentualnie nieczłowieka)
-co jest w tej wiosce? Świątynia karczma, z czego mieszkańcy żyją,
-czy postać może tam mieszkać od urodzenia?
Ja też tak mam Szarlej A teraz odpowiedzi:
-tak przyjmę bretończyka
-nie, przeszkadza, jakby co to jakoś się "wkręci" twoją postać
-tu już pozostawiam wam wolną wolę. Oba typy są mile widziane. Jedynie proszę aby postać była raczej "wolnym strzelcem" (żeby chociaż chwilowo nie należeli do jakiegoś zgromadzenia, regimentu itp.)
-najważniejsze zabudowania: karczma "Płonący Goblin", spora światynia Vereny i pałac władcy tych ziem: Victora von Orslema
-postać może się tam urodzić (być może jej rodzina została dotknięta osobiście nieszczęsciem jakie się dzieje w Schwarzdorfie, jakby ktoś chciał stworzyć taką postać to proszę jeszcze porozumiec się ze mną na PW)

Pozdrawiam wszystkich i czekam na KP
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline