Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2020, 16:25   #160
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
240.830.M41, godz. 20:50, areszt śledczy Trójrożca

Bajer patrzył szeroko otwartymi oczami na stojącego w lekkim rozkroku funkcjonariusza, powtarzając sobie chyba w myślach szokujące słowa Fenoffa. Potem wciąż zdezorientowany, ale bez wątpienia śmiertelnie przerażony klerk zerknął na ścienne regały pełne lśniących czystą stalą chirurgicznych narzędzi i w jego wielkich oczach pojawił się błysk zrozumienia. I zgrozy.

- To nie było nic groźnego, nic wielkiego! Te pieniądze nie są mi potrzebne! To nie moje, weźcie ją sobie! – wrzasnął z całej siły, tak dziarsko, że kropelki jego śliny opryskały buty Graiga – Weź sobie wszystko, tylko mnie wypuść!

- Najwyraźniej nie zrozumiałeś sensu zadanego pytania – powiedział spokojnie, aż zbyt spokojnie Fenoff – Twój udział w nielegalnym pozyskaniu poufnych danych jest oczywisty i udokumentowany. W tym momencie interesuje mnie pochodzenie tych dziesięciu tysięcy, które znaleźliśmy w twojej norze. Skąd je miałeś?

- Dostałem! Zarobiłem! Ale nie chcę ich, nie potrzebuję! Dostałem tę forsę od pewnej kobiety. Ale to była legalna sprawa, miałem jej znaleźć w sieci parę danych.
 
Ketharian jest teraz online