Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 06:58   #1117
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spoko ja zawsze wychodzę z założenia że moja postać i ja to nie ta sama osoba więc się w ogóle nie przejmuje a Duncan ma tak dopakowanego Ducha plus przewagę Charakterny że takie teksty go w ogóle nie ruszają potem jakieś koleżeński przytyk dopiszę bo jeszcze się budzę :P Pewnie przyrówna Franko do tego nieśmiertelnego mikroskopijnego stworka co hula po internecie i zrobił się memem :P

Z innej beczki Col czy to nie pora żeby przerzucić poprzedni odcinek tej sesji do archiwum ? Nie chcę się wtrącać ani nic bo może jakoś hurtem przerzucasz ale pomyślałem że się spytam.

EDIT Poszedł post gałązka oliwna na rzecz budowania lepszej relacji Duncan /Franko wszyscy wiemy że Fangirlsy już zaczęły pisać slash ficki z Mpreg Duncanem bo on bardziej kobiecy a jak się kłócą to na pewno miłość i napięcie seksualne :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-05-2020 o 11:48.
Brilchan jest offline