Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 14:19   #121
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Nadeszło środowe popołudnie, a zatem przerwę w biegu fabuły uznaję za zakończoną - myślę, że wszyscy zdążyli już nadgonić szalone tempo sesji i zaczynają się powoli nudzić.

Aby nie wchodzić PeeWee w paradę uznaję, że Vadim na razie nie będzie odbierał połączeń od Zhu. Na początek musicie się zająć Arthurem (trzeba go wnieść w miarę sprawnie i dyskretnie do mieszkania Zeppa, a następnie poddać bardziej szczegółowym oględzinom).

Na koniec słowo komentarza odnośnie sytuacji z Lee. Sesja pomyślana jest jako kombinacja szybkiej widowiskowej akcji oraz scen z dużą domieszką czarnego humoru, ale nadal pozostaje śmiertelnie niebezpieczna, jeśli gracz w zamierzony albo i niezamierzony sposób o to poprosi. Chciałbym to podkreślić, żeby potem nie było niedomówień albo żalu o moje konsekwentne podejście do deklaracji gracza. Tymczasem każdy z BG otrzymuje ode mnie po 1 Punkcie Przeznaczenia, którym może się wyratować od pewnej śmierci. Brilchan swój już zużył.

Następny post najpewniej dzisiaj wieczorem.
 
Ketharian jest teraz online