Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 14:19   #44
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy zaśmiał się ni to cicho, ni to głośno, słysząc słowa Duncana. I nie chodziło mu o wykład polityczny, godny samego Marksa. Nie zaśmiał się dlatego, że patrząc na fryzurę przyjaciela, zastanawiał się jakie to zielone tereny mu zagarnięto. Chodziło o to, że...

- Wiesz co, stary? Jeszcze niedawno byłem tak naiwny jak ty. Nie łudź się, to się nigdy nie uspokoi. Skończy się Yakuza, przyjdą Włosi, szaleni naukowcy, albo skorumpowani policjanci, czy co tam jeszcze to miasto ma do zaoferowania.

Po chwili zaś dodał:

- Jeśli nie macie nic przeciwko temu, to ja się wybiorę z Maxem. Pomogę mu w przeglądaniu nagrań. Psem tropiącym i tak nie jestem, więc w tunelach do niczego się nie przydam.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline