Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 14:30   #1118
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Z innej beczki Col czy to nie pora żeby przerzucić poprzedni odcinek tej sesji do archiwum ? Nie chcę się wtrącać ani nic bo może jakoś hurtem przerzucasz ale pomyślałem że się spytam.
Kto pyta nie błądzi. Opiekun jest jak czarodziej, nigdy nie przybywa/działa spóźniony, przybywa/działa, gdy uzna to za stosowne Zasadniczo sesje lądują w archiwum dwa miesiące po ostatnim poście, chociaż oczywiście te zakończone mogę (a może nawet powinienem) przerzucać szybciej. Stety w ich wypadku wiąże się to z wpisaniem ich do Sali Chwały i do notatek graczy oraz mistrza, więc trochę czasu to zajmuje. A na nadmiar czasu nie narzekam, więc gdy sesja mi nie zalega (czyt. minęło mniej niż dwa miesiące czasu od jej zakończenia), za bardziej naglący problem uważam odpisanie w sesji, żeby nie jej nie opóźniać. Ale specjalnie dla Ciebie zrobię dziś porządki w dziale. Jak coś to wytłumaczysz mnie przed Pipem z zaległości w sesji
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline