Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 14:43   #45
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Muzyk pokiwał głową na znak zgody.

- Pewnie masz racje z Glasgow uciekłem przed kłopotami a niemal identyczne kłopoty znalazły mnie tutaj... To dla mnie nie problem jestem gotów poświęcić życie walcząc za dobrą sprawę. Kłopot w tym, że zaczynam mieć wrażenie, że jestem jak John Constantin z komiksów Alana Moorea próbuje zrobić coś dobrego, ale wysysam szczęście z otoczenia samemu ledwo tknięty, ale wszyscy wokół mnie cierpią, kiedy ja wywijam się ledwo draśnięty... - Westchnął i wzruszył ramionami.

- Będzie, co ma być drugi raz nie ucieknę zrobię, co mogę żeby pomóc tym, którzy pomocy potrzebują choćby miało mnie to wpędzić w kłopoty powodzenia z kamerkami- Pomachał ręką i ruszył wgapiać się w ciemność tunelu.
 
Brilchan jest offline