Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2020, 16:38   #164
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
240.830.M41, godz. 20:51, Magenta 85

- Tu Fenoff. Prześlijcie mi zdjęcie Hortance Krane-Corribdan. Micha, łap Lyrdiona i grzejcie aerodyne. Bądźcie gotowi do natychmiastowego startu.

Ha! Albinos podniósł się szybko z uwierającego w tyłek krzesła, niezawodnie wyłapując w głosie arbitratora nutę ekscytacji. A może zdenerwowania? Albo podniecenia? Tak czy owak, jego żądanie dowodziło tego, że coś w areszcie wyciągnął od więźnia i teraz chciał weryfikacji swoich podejrzeń.

Hansetus wyciągnął spośród pryzm rozmaitych wydruków kartkę z dossier żony szefa ochrony, odwrócił ją na drugą stronę upewniając się, że wydruk zdjęcia arystokratki był dość czytelny, by nie dać Fenoffowi pretekstu do wylewania zbędnych żali i pretensji.

- Wy szykujcie się do wylotu jak Graig kazał, a ja zaniosę mu tę fotografię - oznajmił adept składając kartkę w kostkę i wsadzając ją do kieszeni spodni - Ktoś powinien przysłuchać się tym przesłuchaniom, tak swoją drogą. Jeden człowiek może się zainspirować fałszywym tropem albo coś źle zinterpretować i wyciągnąć potem błędne wnioski. Kontrolujcie sytuację pod moją nieobecność, niedługo wrócę.
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline