Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2020, 13:40   #21
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
Na pewno? Czy raczej opcjonalna? Nie wiem... pierwszy raz się z tym spotykam, choć muszę przyznać że nie czytałem wszystkich źródeł od deski do deski.
Teraz to już sam nie wiem.
Do tej pory nie grałem w sesji, gdzie retrain był zakazany. Raz trafiłem na MG który ciut się zirytował, że nie zwróciłem mu uwagi przy oddawaniu karty, że jeden atut na 3 poziomie był retrainonwany, więc dla bezpieczeństwa zapytałem.

https://www.d20pfsrd.com/basics-abil...ns/retraining/

Twoja decyzja, ja się dostosuję.

Co do Nycara to opiszę fabularne przesłanki za posiadaniem takiego stworka i podeślę razem z kartą. W skrócie będzie to części zobowiązania wobec bóstwa, a mnich będzie go codziennie zbijał. Dlatego też pytałem o charakter. Niektórzy MG mogliby to już klasyfikować pod zły. Jak dla mnie praworządny neutralny będzie git.
 
shewa92 jest offline