Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2020, 21:07   #183
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, witajcie w Footfall (ja nazwałem tę stację Przyczółkiem, ale to nie jest tłumaczenie dowolne). To gigantyczny orbital położony wewnątrz systemu Furibundus, po przeciwnej stronie Paszczy: stacja wyjęta spod imperialnego prawa, rządzona przez oportunistów i kryminalistów, przemytnicze kartele i bawiących tam przelotem Rogue Traderów. Całkiem niezły opis Footfall znajdziecie w Wiki Calixis pod następującym linkiem:

https://warhammer40k.fandom.com/wiki/Footfall

Jego lektura może Wam podsunąć pewne pomysły na to, co moglibyście w Footfall zrobić w czasie pobytu w stacji (albowiem Was zakaz schodzenia z pokładu oczywiście nie obowiązuje). Zastosowanie mają zasady Akwizycji: jeśli ktoś chciałby coś kupić, można to robić zgodnie z zasadami z podręcznika (można też poprosić seneszala o pomoc w posłużeniu się Kalkulatorem, zwiększy to szanse zakupu. W opisie z Wiki wzmiankowane są specyficzne lokacje Footfall - możecie dowolne z nich odwiedzić, jeśli złożycie odpowiednie deklaracje.

Ja ze swojej strony muszę zerknąć do zasad napraw okrętu, żeby zamknąć kwestię uszkodzonego napędu. Wy przedyskutujcie proszę coś równie ważnego - czy chcecie wtajemniczyć Nawigatora w stan Winter i Ahalliona czy nadal to przed nim ukrywać? (bo Visscher nie ma pojęcia, co właściwie się z Winter stało i zapewne będzie w najbliższym czasie zabiegał o spotkanie twarzą w twarz ze swoją szefową). Trzeba też ustalić, co robicie z tym tysiącem pielgrzymów na pokładzie (gdybyście ich chcieli sprzedać handlarzom niewolników, mogę Wam za nich zaoferować 0.5 Punktu Profitu).

Jak już rozejrzyjcie się po Footfall, dojdzie do… oj, chyba się za bardzo pośpieszyłem. Jakieś pytania? Deklaracje? Uwagi?
 
Ketharian jest offline