Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2020, 22:41   #128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Co do sprawy Wonga ja bym jednak stawiał na szczerość Arthur zrobił nagranie więc mamy dowód że próbowaliśmy ale to był cyberpsychol z którym nie dało się dyskutować. Wręcz stawiałbym zgodnie z regułą z podręcznika udawaj że wszystko zaplanowałeś że naumyślnie spierdoliliśmy im na łby tą AVkę że jesteśmy tak zajebiści. I się domagał jakiegoś bonusu za wyeliminowanie gangu albo chociaż nie... Z bonusem przesada bo już i tak ich naciągnęliśmy za leczenie nogi. Niech nam Wong zapłaci to co obiecał + dobre słowo u starego i koneksje do osoby która zajmuje się zaopatrzeniem w produkty w restauracjach.

Co do kefiru: Tak jak pisałem większą część chcę opchnąć temu gościowi od restauracjach Pana Lao część jako dresing do sałatek, część jako zamiennik mleka do wyrobu ciasta potem ciasto się zamrozi zapas ciasta na sajgonki, pierożki, chleby i inne. To czego nie będzie chciał wziąć (bo wątpię żeby wziął całą paletę) to się opchnie poprzez nasze dziewczyny kampanie internetową i tamten przygłupi filmik lecz cudowny

Możliwe że trzeba będzie wykorzystać tą przysługę którą mamy obiecaną żeby sprzedać ten kefir. Mamy jeszcze dwa dni zanim się zepsuje a na maseczkę możemy mówić że zepsuty lepszy stawiam na mrożone ciasto serio

Neseser: Sądzę że to jest main quest item i jakby Arthur wziął Korpa na pakę to by nie dostał wymarzonej kasy ale polecenie do kogo ma to zabrać. Będziemy wmieszani w wojnę korporacyjną i to pewnie jest główny clue sesji. Gdyby Lee był przytomny to by zbudował https://www.odkrywamyzakryte.com/dom...atka-faradaya/

Może niech ktoś rzuci na technologie ? Powinno zablokować śledzenie dopóki Gearhead nie będzie na tyle przytomny żeby sprawdzić.
 
Brilchan jest offline